Modulární ERP systém 

Návrh řešení pro váš "business"

Jak Odoo funguje? 

Odoo je tvořeno specializovanými moduly, z nichž se každý zaměřuje na jednu část procesu podnikání. Nemusíte kupovat celý balíček funkcí, pouze vyberete ty moduly, které odpovídají potřebám ve vašem podnikání. Investujete pouze do té části systému, kterou reálně využijete. Moduly můžete v budoucnu přidávat dle růstu vašeho podnikání a tak si postupně vybudovat svůj "systém na míru". 
S výběrem správné kombinace modulů vám pomůže náš zkušený konzultant, který zjistí vaše potřeby a na základě daných informací vytvoří nabídku řešení. Poté vás předá do rukou našeho Odoo specialisty, který povede celou implementaci systému. Odoo můžete začít používat ihned během implementace. Zatímco se budete sžívat s novým systémem, projektový manažer se postará o veškeré integrace a úpravy.

Podporu a servis poskytujeme v průběhu celé implementace a to i po dokončení projektu. Podpora zahrnuje řešení problémů, aktualizace a případné rozšíření  systému a další služby.  


Ukázka jednotlivých modulů

CRM

Spravujte prospekty, uzavírejte obchody a mějte přesný reporting. 

Účetnictví

Sledujte a vyhodnocujte svá čísla, aby vaše firma prosperovala.

Fakturace

Spravujte kontrakty, fakturaci předplatných, časových výkazů a získejte zaplaceno rychleji. 

Prodej

Posílejte krásné nabídky pomocí Odoo podpisy on-line plateb.

Zaměstnanci

Vše v jednom:  nábor  hodnocení
  výdaje  dovolená  docházka, atd. 

Projekty

Organizujte, kontrolujte, plánujte, vyhodnocujte. 

Jak to u nás chodí:
Potkejte se s našim zkušeným Odoo konzultantem a najděte spolu řešení, které nejlépe odpovídá vašim potřebám a cílům v podnikání. 

Rezervace schůzky